«За 9 робочих днів жовтня ми змогли нагодувати дітей у нашій школі всього двічі: 1 і 5 жовтня. Більше харчування не здійснюється, через те, що у ТОВ «Понтем Уа» відсутні робочі кадри. Принаймні так нам пояснює адміністрація даної установи».

Таке зазначила в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» директор загальноосвітньої середньої школи № 54 Солом'янського району м. Києва Ольга Ковальова.

«Продукти вони завозять – а готувати нікому», – сказала вона.

Адміністрації школи, класним керівникам довелося пережити чимало неприємних хвилин, пояснюючи обуреним батькам, як така ситуація з харчуванням узагалі могла скластися.

«Нам довелося пояснювати ситуацію батькам… Ми маємо неприємну ситуацію і виходу поки що не бачимо», – зазначила Ольга Ковальова.

На щастя, каже директорка, більшість батьків поставилися з розумінням і тепер усі школярі носять з собою перекуси з дому.

«Сподіваюся, що з понеділка наша їдальня запрацює. Але ми готові до всього», – сказала директорка 54-ї школи.

Нагадаємо, юристи Солом'янського відділу освіти звернулися із заявою до прокуратури. Із 1 жовтня забезпечувати харчування дітей мала фірма ТОВ «Понтем Уа», яка виграла тендер, запропонувавши найнижчу ціну за гарячі сніданки –7 грн 90 к. Однак виявилося, що фірма не має ресурсів, аби забезпечувати харчування в навчальних закладах. Весь минулий тиждень голодними лишалися тисячі дітей у різних школах столиці.

Джерело: Київ ТВ