Starbucks та інші кавові компанії повинні розмітити на своїх товарах попередження стосовно того, що кава може викликати ракові захворювання. Про це повідомляє CNBC.

Таке рішення було прийнято судом в Лос-Анджелесі після позову громадської організації на виробників кави, дистриб’юторів та роздрібних продавців. На її думку, вони порушили законодавство штату, яке вимагає розміщувати подібні попередження, якщо продукт містить хімічні речовини, які можуть викликати рак.

Однією із хімічних речовин є акриламід, канцероген, який міститься у каві. Кавова індустрія заявила, що хімічна речовина присутня на безпечному рівні, тому товар не має підпадати під дію закону.

Втім Верховний суд визнав докази недостатніми.

Національна асоціація кави опублікувала заяву, у якій зазначається, що етикетки із попередженням щодо шкоди для здоров’я на каві будуть вводити людей в оману.

«Вчергове ми показуємо, що кава є здоровим напоєм, – сказав Вільям Мюррей, президент Національної асоціації кави. – Цей позов викликає посмішку, бентежить споживачів та нічого не робить для покращення здоров’я людей».